Erste Bank Juniors League

UTE - DVTK Jegesmedvék 5-1 (2-0, 1-1, 2-0)

2018.11.13. kedd 14:55 Újpesti Jégcsarnok, játékvezetők: Gangel László, Kocsány Balázs, Schumacher-Kovács Ákos

UTE: Monostori (Majoros) - Molnár, Bulcsú, Birke, Bekő, Horváth, Gáspár, Kiglics, Péter, Kucsma, Zsigmond, Endrei, Hegedűs, Dömötör, Hrabak, Wagner, Kaposi, Bérs, Nagy, Vezetőedző: Zalavári Bence

DVTK Jegesmedvék: Gratzl -  Ujj, Kunsági, Fazakas, Barkó, Pecsét, Simon, Kamarási, Ráduly, Szilágyi, Szöcs, Lövei, Mattyasovszky, Thesz, Galajda, Demkó, Vezetőedző: Urbán Péter

Gólszerzők: Endrei (1-0), Béres (2-0), Bekő (3-0), Lövei (3-1), Béres (4-1), Endrei (5-1)

Market Vasas SC Budapest - DVTK Jegesmedvék 4-5 (0-2, 2-2, 2-1)

2018.11.17. szombat 13:50 Vasas Jégcentrum, játékvezetők: Tímár Balázs, Molnár Márkó, Mizsák Péter

Market Vasas SC Budapest: Fekete (Anfang) -  Gál, Kiss, Horacskó, Faragó, Szabó, Nyitrai, Farkas, Gruff, Dalmadi, Horváth, Ferencz, Fehérvri, Keller, Kádárkúti, Németh, Mayer, Matusek, Vezetőedző: Horváth András

DVTK Jegesmedvék: Gratzl (Lehoczki) -  Ujj, Tóth, Kunsági, Pecsét, Simon, Kamarási, Ráduly, Fazakas, Szilágyi, Somogyi, Szöcs, Lövei, Mattyasovszky, Thesz, Demkó, Vezetőedző: Urbán Péter

Gólszerzők: Kamarási (0-1), Pecsét (0-2), Matusek (1-2), Somogyi (1-3), Gál (2-3), Demkó (2-4), Mayer (3-4), Mayer (4-4), Szöcs (4-5)

Urbán Péter: Nagyon jól kezdtünk és tartottuk magunkat a megbeszéltekhez. A második harmadban az ellenfélnek lépnie kellett, valamelyest sikerült közelebb kerülniük játékban, de még mindig inkább a mi akaratunk érvényesült. A mérkőzés utolsó harmadában kiegyenlitettebb lett a jaték képe, kicsit könnyelműekké váltunk olyan szituációkban, amikor fontos a jó döntés és a kivitelezés. Ezt kihasználva a Vasas ügyesen visszajött a meccsbe, amit egy szerencsés góllal mégis sikerult a javunkra forditani. Összességében végig izgalmas és érzelmekkel teli meccs volt, melyen lehet fejlődni, tanulni, főleg úgy, ha a végen tied a 3 pont.

Tabella - Erste Bank Juniors League

Erste Bank Young Stars League

Hokiklub Budapest DVTK - Debreceni Hoki Klub 2-3 (0-2, 1-1, 1-0)

2018.11.18. vasárnap 16:20 Budapest, Tüskesátor, játékvezetők: Tímár Balázs, Kovás Tibor, Szabó Máté

Hokiklub Budapest DVTK: Horváth (Harcsa) - Halaszik, Bogó, Ráduly, Verba, Bán, Karácsony, Smaraglai, Futó, Somogyi, Tóth, Kabai, Ivácson, Kövesi, Veres, Marosi, Hajzler, Becze, Glofák, Vezetőedző: Stefán Mega

Debreceni Hoki Klub: Ambrus -  Orosz, Rácz, Csuvar, Takács, Papp, Kozma, Szigeti, Filep, Yakimchuk, Kocsis, Papik, Darabos, Nagy, Foltin, Kriukov, Vezetőedző: Jan Bylesjö

Gólszerzők: Foltin (0-1), Kriukov (0-2), Becze (1-2), Yakimchuk (1-3), Ráduly (2-3)

Tabella - Erste Bank Young Stars League

Magyar U20 A Bajnokság

Győri Nemak-Dana ETO HC - DVTK Jegesmedvék 7-6 h.u. (2-2, 2-3, 2-1, 1-0)

2018.11.16. péntek 18:30 Győr, játékvezetők: Mayer István, Baki Dávid, Szabó Dávid

Győri Nemak-Dana ETO HC: Szopos (Szűcs) - Bórik, Nagy, Antal, Kovács, Róth, Hajnal, Józsa, Sándor-Székely, Simon, Tamás, Ambrus, András, András-Csáki, Benedek, Szentes, Vezetőedző: Jarva David

DVTK Jegesmedvék: Horváth -  Futó, Ráduly, Pós, R.Szabó, Török, Dankó, Lakatos, Ivácson, Kiss, Verba, Schupler, NAgy, Smaraglai, Galajda, Vezetőedző: Popovics Patrik

Gólszerzők: R.Szabó (0-1), Józsa (1-1), Kovács (2-1), Török (2-2), Tamás (3-2), Galajda (3-3), Pós (3-4), Kovács (4-4), Török (4-5), Róth (5-5), Török (5-6), Róth (6-6), Tamás (7-6)

Magyar U16 A Bajnokság

DVTK Jegesmedvék A - SZJA 2003-ISK Csíkszereda 3-2 (2-1, 1-1, 0-0)

2018.11.13. kedd 18:45 Miskolci Jégcsarnok, játékvezetők: Kormos Dávid, Nyiri Zoltán, Filep Róbert

DVTK Jegesmedvék A: Praták (Mamrus) - Szalay, Dezső, Balogh, Kocsis, Trozsák, Molnár, Gere, Illés, Tóth, Kiss, Hevesi, Kovács, Kurys, Novotny, Rőczei, Paulik Vezetőedző: Verba Gábor

SZJA 2003-ISK Csíkszereda  Bíró (Rusu) -  Bajko, Máthé, Győrffy, Kedves, Márton, Both, István, Antal, Banceanu, Lázár, Diaconita, Solymosi, Bartis, Kosza, Szilveszter, Bálint-Kajcsa, Császár, Farkas, Vezetőedző: Antal István

Gólszerzők: Szalay (1-0), Győrffy (1-1), Illés (2-1), Illés (3-1), Győrffy (3-2), Kocsis (3-3), Tóth (3-4)

Verba Gábor: Jól kezdtük az első harmadot, sikerült átvenni az irányítást és 1 gólos előnnyel mentünk pihenőre .Kiegyenlített játékot hozott a 2. harmad, mind a két csapat előtt adódtak lehetőségek. Mi egy kicsit visszább vettünk a tempóból, de megmaradt az egy gólos előnyünk a sok kiállításunk ellenére is a záró harmadra. Az utolsó harmad pedig igazán nagy csatát hozott, de remek kapusteljesítménnyel sikerült megszerezni a nagyon fontos 3 pontot. Nem játszott jól a csapat, ami a két hét mérkőzés nélküli időszaknak tudható be. Remélem visszatérünk a helyes útra és vasárnap Győrben már az igazi arcát fogja megmutatni a társaság.

Győri Nemak-Dana ETO HC - DVTK Jegesmedvék A 3-4 (2-1, 0-1, 1-2)

2018.11.18. vasárnap 14:00 Győr, játékvezetők: Léber Frigyes, Bencze Máté, Szabó Dávid

Győri Nemak-Dana ETO HC: Kowalchuk (Szűcs) - Erdőhelyi, Székely, Csémi, Koczkás, Sipák, Józsa, Láday, Mészáros, Taródi, Varga, Faggyas, Gengeliczky, Lévai, Selyem, Láday, Vezetőedző: Péter Andrej

DVTK Jegesmedvék A: Praták -  Molnár, Gere, Illés, Kurys, Tóth, Szalay, Dezső, Kiss, Kocsis, Trozsák, Kovács, Rőczei, Balogh, Paulik, Novotny, Kolláth, Vezetőedző: Verba Gábor

Gólszerzők: Sipák (1-0), Trozsák (1-1), Taródi (2-1), Kiss (2-2), Koczkás (3-2), Kocsis (3-3), Tóth (3-4)

Verba Gábor: Az első harmadot álmosan kezdtük, amit az ellenfél maximálisan kihasznált. Egyéni hibáinkból előnybe került a győri csapat, de a következő harmadban sikerült visszajönni a mérkőzésbe. A záró harmadra azt kértem a fiúktól az öltözőben, hogy fegyelmezetten, nagy sebességgel játszunk. Az utolsó 5 percben kaptunk egy kiállítást, ekkor úgy látszott hogy elúszott a mérkőzés, de a srácok nem így gondolták. Emberhátrányból 2 gólt tudtunk szerezni , amivel magunk javára fordítottuk a mérkőzést. Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés vár ránk Győrben, de a saját hibáinknak köszönhetően végig előnyhöz juttattuk a nagyon jól játszó ellenfelünket. A véghajrában pedig megmutatták a srácok az igazi arcát a csapatnak ! Dicséretet érdemel az egész csapat!

Tabella Magyar U16 Bajnokság

Magyar U16 C Bajnokság

Justitia Szittyák - DVTK Jegesmedvék B 1-7 (0-3, 1-1, 0-3)

2018.11.18. vasárnap 13:45 Pesterzsébeti Jégcsarnok, játékvezetők: Jakocs Ferenc, László Zoltán, Hokky Máté

Justitia Szittyák: Szabó (Túri) - Szabó, Szlifka, Antalóczy, Nagy, Martonosi, Fissi, Veress, Greff, Szabó, Varga, Gábor, Szalai, Szilágyi, Vezetőedző: Kővári András

DVTK Jegesmedvék B: Gulyás (Mamrus) -  Hevesi, Váczy, Zimány, Orosz, Szatmári, Bartkó, Nagy, Kis, Kurucz, Posta, Mura, Pitti, Vezetőedző: Orosz Szilveszter

Gólszerzők: Mura (0-1), Szatmári (0-2), Kis (0-3), Bartkó (0-4), Szabó (1-4), Kis (1-5), Kurucz (1-6), Mura (1-7)

TabellaMagyar U16 C Bajnokság

Magyar U14 A Bajnokság

DVTK Jegesmedvék - Ifj. Ocskay Gábor JA 2-5 (0-1, 0-3, 2-1)

2018.11.16. péntek 17:55 Miskolc Jégcsarnok, játékvezetők: Nyiri Zoltán, Mokrai Ádám

DVTK Jegesmedvék: Orosz (Madarász) - Farkas, Orosz, Matyika, Pásztor, Tóth, Kiss-Manozo, Kovács, Bak, Mészáros, Oláh, Mura, Filepkó, Oláh, Pitti, Szatmári, Vezetőedző: Láda Péter

Ifj. Ocskay Gábor JA: Megyeri (Urbán) -  Bagonya, Prókai, Járossy, Sélley, Szabó, Sántha, Szakáll, Makai, Németh, Pallag-Bozsák, Lencsés, Balogh, Iuga, Molnár, Sajti, Vezetőedző: Kóger István

Gólszerzők: Németh (0-1), Sélley (0-2), Németh (0-3), Makai (0-4), Filepkó (1-4), Németh (1-5), Farkas (2-5)

TabellaMagyar U14 A Bajnokság

Magyar U12 A bajnokság

Ifj. Ocskay Gábor JA A1 - DVTK Jegesmedvék A1*
Ifj. Ocskay Gábor JA A2 - DVTK Jegesmedvék A2 *

A1 keret: Dezső - Molnár, Oláh, Czina, Oravecz, Trajcsik, Besenyei, Fülöp, Lengyel, Mihalkó, Trozsák, Zsámbok, Edzők: Bíró Ignác, Koszta Ákos

A2 keret: Szecskó - Balog, Gábor, Jurás, Szőnyi-Paszternák, Újj, Kovács, Puskáks, Lukács, Nemes, Haraszti, Schwartz, Edzők: Bíró Ignác, Koszta Ákos

Koszta Ákos: A1 csapatunk, mintha a buszon maradt volna. Néhány percig nem tudtuk milyen rendezvényen vagyunk és kapkodtunk, össze vissza lőttük a korongokat. Nem mentek a passzok, kevés kapuralövésünk volt, de sokszor még korong nélkül sem tudtuk, hogy hová kell helyezkednünk. Legnagyobb csalódásként azt említeném, hogy túlságosan tiszteltük az ellenfelet. Hagytuk, hogy fölénk kerekedjenek és ők diktálták a játék ritmusát. Nem sikerült gólt szereznünk és vereség lett a vége.

A2 csapatunk már az első percekben nehéz helyzetbe hozta magát és gólt is kaptunk. Egészen a mérkőzés feléig eredménytelenül játszodtunk. Második harmadban magunkra találtunk, és fokozatosan jobb lett a játékunk. A harmadik játékrészben sikerült három gólt is szereznünk, amelyek közt volt félpályás gól is, igaz hatalmas szerencsével, de bepörgött a korong. Ekkor jöttünk rá végre, hogy minden kapuralövés fél siker, de sajnos kevés idő volt már ahhoz, hogy mi hagyjuk el győztesen a jeget. Mindkét mérkőzésen voltak olyan gyerekek, akik játékával nem vagyok megelégedve. Bízom benne, hogy sikerül magukra találniuk és megdolgoznak azért, hogy bármelyik A csapatba bent maradjanak. Decemberben van lehetőségünk megcserélni bárkit, akár egy C csapatos játékossal.