Összefoglaló 2017. március 25., szombat

DVTK - Balatonfüred 19-0 (9-0)

Történelmi sikert aratott szombaton délután a DVTK női nagypályás csapata a bajnokság 14. fordulójában. Fórizs Sándor együttese 19 alkalommal talált az ellenfél kapujába, ezzel ez lett a csapat eddigi történetének legnagyobb különbségű győzelme. Vachter Fanni négy, Újvári Krisztina három alkalommal ünnepelhetett saját gólja után.

Női NB II. 14. forduló

DVTK - Balatonfüredi FC 19-0 (9-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 100 néző. Játékvezető: Demeter János (Oravecz Fábián, Skarupa Tamás)
DVTK: Varga - Paranai, Kresák, Olar, Boros - Újvári, Jáhn, Vachter, Sandu - Markovic, Kerekes. Vezetőedző: Fúrizs Sándor
Balatonfüred: Dömsödi - Iványi, Gyarmati, Szokoli, Csupor N., Bakonyi, Csupor K., Juhász, Szabó, Vizkeleti, Répás. Vezetőedző: Laki Zoltán

Csere: Kerekes helyett Kovács a 46., Répás helyett Orbán a 46., Vachter helyett Skaliczki a 65., Paranai helyett Váradi a 68., Szabó helyett Szabóné a 73. percben.
Sárga lap:
Piros lap:
Gólszerző: Kerekes (1-0) a 3., Boros (2-0) a 14., Újvári (3-0) a 20., Boros (4-0) a 24., Újvári (5-0) a 25., Vachter (6-0) a 34., Sandu (7-0) a 37., Újvári (8-0) a 39., Vachter (9-0) a 40., Vachter (11-esből, 10-0) a 47., Vachter (11-0) az 51., Sandu (12-0) az 52., Kovács (13-0) az 57., Markovic (14-0) az 58., Jáhn (15-0) a 74., Markovic (16-0) a 80., Skaliczki (17-0) a 85., Kovács (18-0) a 88., Olar (19-0) a 90. percben.

3. perc: Boros labdájával Kerekes lépett ki és passzolta a sarokba, 1-0.
14. perc: Markovic passzát Boros átvette, majd a kapuba lőtte, 2-0.
20. perc: Kerekes passzát Újvári bombázta a kapuba, 3-0.
24. perc: Kerekes-Markovic-Boros összjáték után az utóbbi tekerte a labdát a kapuba, 4-0.
26. perc: Kipattanót Újvári lőtte 10 méterről a kapuba, 5-0.
34. perc: Markovic labdájával Vachter lépett ki és lőtte a kapuba, 6-0.
37. perc: Markovic labdáját Sandu vette át, a 16-oson belül két csel után a hosszúba lőtte, 7-0.
39. perc: Boros szögletét Újvári lőtte a kapuba, 8-0.
40. perc: Vachter-Markovic összjáték után előbbi passzolt a sarokba, 9-0.
46. perc: Büntetőt Vachter bombázta a kapuba, 10-0.
51. perc: Kovács labdájával Vachter lépett ki és pöckölte közelről a kapuba, 11-0.
55. perc: Markovic labdájával Sandu lépett ki, és passzolta a hosszú sarokba, 12-0.
57. perc: Markovic passzolt a tizenhatoson belül Kovácshoz, aki a kapuba továbbította a labdát, 13-0.
58. perc: Vachter-Markovic összjáték után, utóbbi szólója után a rövid felsőbe bomzátott, 14-0.
74. perc: Boros passzát 20 méterről Jáhn lőtte a jobb alsó sarokba, 15-0.
79. perc: Jobbról bejövő labdát Boros készítette le, Markovic pedig a kapuba lőtte, 16-0.
85. perc: Markovic labdáját Skaliczki lőtte a kapuba a kapus lába között, 17-0.
87. perc: Sandu labdájával Kovács lépett ki és ballal lőtt a kapuba, 18-0.
89. perc: Markovic beadását Olar fejelte a kapuba, 19-0.

Fórizs Sándor: - Örülök, hogy folyamatosan fejlődik a csapatunk taktikailag. A mai mérkőzésen két játékrendszert próbáltunk ki, ami nagyon jól működött. Gratulálok a lányoknak a bajnokságban elért legnagyobb arányú győzelemhez.