HPCL Magyar Bajnokság, II. osztály (FIFA18, PS4 platform)

DVTK - Magic GYAKAdémia 4-1

DVTK: Szuhanyik Péter - Tamás „Hypno” Gábor, Tóth „Ostya” István, Juhász József, Erdei Tamás - Papp Szabolcs, Szemán Máté, Lukács „Luki” Patrik, Megyeri Dávid, Rézműves Patrik - Rózsa Ábel. Csapat menedzser: Juhász József
MagicGYAKAdémia: Karvaly Ádám - Gábor Imre, Paragi László, Klesitz Tamás, "bot" - Nagy Richárd, Tóbel József, Cinkotai Tibor, Bodnár Pál - Bakos Gábor, Hauszner Gergő

Gólszerző: Bakos G. (0-1) a 9., Rózsa Á. (1-1) a 32., Rózsa Á. (2-1) az 58., Tóth I. (3-1) a 64., Megyeri D. (4-1) pedig a 89. percben.

9. perc: Bakos G. kapta üresen a labdát középen, akiről lemaradt a védője, a lövésbe Szuhanyik P. csak beleérni tudott, hárítania nem sikerült, 0-1
32. perc: Papp Sz. passzolt jó ütemben Rózsa Á. elé, aki a bal alsó sarokba gurította a játékszert, 1-1
58. perc: Megyeri D. labdájára Lukács P. érkezett a tizenhatoson belül, akinek a lövése a kapufán csattant, Rózsa Á. azonban megköszönte, és belőtte a kipattanót, 2-1
64. perc: Rézműves P. szögletét követően Tóth I. a hosszú alsóba fejelte a labdát, 3-1
89. perc: Megyeri D. szerezte meg az ellenfél térfelén a labdát, majd a tizenhatos előteréből a kapuba bombázott, 4-1

DVTK - Magic GYAKAdémia 4-0

DVTK: Szuhanyik Péter - Tamás Gábor, Tóth István, Juhász József, Erdei Tamás - Papp Szabolcs, Szemán Máté, Lukács Patrik, Váradi László, Rézműves Patrik - Rózsa Ábel. Csapat menedzser: Juhász József
MagicGYAKAdémia: Karvaly Ádám - Gábor Imre, Paragi László, Klesitz Tamás, "bot" - Nagy Richárd, Tóbel József, Cinkotai Tibor, Bodnár Pál - Bakos Gábor, Hauszner Gergő

Gólszerző: Szemán M. (1-0) a 32., Rózsa Á. (2-0) a 45., Rózsa Á. (3-0, büntetőből) az 53., Rózsa Á. (4-0) a 66. percben.

32. perc: Jobb oldalon Rézműves P. iramodott meg, és a középre tett labdáját az ellenfél kapusa csak kiütni tudta, amire Szemán M. érkezett és kapásból a felsőbe lőtte a labdát, 1-0
45. perc: Újra a DVTK jobb oldala volt aktív, Rézműves P. tekerte a tizenhatos sarkáról Rózsa Á. fejére a labdát, aki a bal alsó sarokba fejelt, 2-0
53. perc: Váradi L. ellen követtek el szabálytalanságot a tizenhatoson belül, a tizenegyest Rózsa Á. magabiztosan értékesítette, 3-0
66. perc: Ezúttal a bal szélen vezetett támadást a hazai csapat, Papp Sz. tette laposan középre a labdát Rózsa Á. elé, aki megszerezte a harmadik gólját, és beállította a végeredményt, 4-0.

Juhász József: - Az első mérkőzésen a korai gól nagyon meglepett minket, de szerencsére nem nyomta rá a bélyegét a folytatásra. Fontos volt, hogy a szünet előtt sikerült egyenlíteni, így a félidőt követően tovább tudtuk fokozni a nyomást az ellenfélen. A fordítást követően sem engedtek ki a srácok, nem lett volna szerencsés ráülni az eredményre. Ennek köszönhetően az első mérkőzés végül magabiztos győzelmet hozott. A másodikon pedig ott folytattuk, ahol abbahagytuk. Folyamatosan alakítottuk ki a helyzeteket, és szerencsére a gólok is érkeztek. Rózsa Ábel pedig azt hiszem be is jelentkezett a gólkirályi címért. Kedvező eredmény ez így a bajnokság elején. Örülök, hogy sikerül kapott gól nélkül lehozni a második mérkőzést. Kijárt már a kapusunknak, hiszen Szuhanyik Péter ellentmondást nem tűrően állta a sarat a kapuban. Az ellenfélnek is szeretnék gratulálni, és sok sikert nekik a szezon hátralévő részében.

Telegdy Zoltán: - A csapat teljesítményével maximálisan meg vagyok elégedve, gratulálok a szép eredményhez. Én is azt gondolom, hogy jól sikerült a felkészülési időszak, látszik a fiúkon az összeszokottság. Igazán kedvezett a csapat moráljának az, hogy a második tétmérkőzésünket is  pozitívan zártuk. Lesznek nehezebb mérkőzések, ezért semmiképpen nem szabad, hogy elbízzuk magunkat. Szeretném kiemelni és megköszönni a csapat tenni akarását, ami a mindennapi edzések fegyelmezett megtartásában is megmutatkozik. Tudjuk, hogy mindez munka, tanulás és család mellett senkinek nem lehet egyszerű. Külön öröm számomra, hogy a vezetett statisztikák alapján játékosaink több kiemelt számban is a legjobbak lettek. A legjobb támadó Rózsa Ábel (Abel95729), legjobb védő Tóth “Ostya” István, a legjobb kapus Szuhanyik Péter lett. Külön gratulálok nekik!