Összefoglaló 2018. május 7., hétfő

U16: KTE - DVTK 0-5 (0-1)

Magabiztos győzelmet aratott a DVTK U16-os együttese a hétvégi bajnoki fordulóban. Bém Gábor csapata a Kecskemét vendégeként lépett pályára és aratott ötgólos győzelmet.

U16 II. osztály 26. forduló

Mercedes-Kecskeméti LA - Diósgyőri VTK 0-5 (0-1)

Kecskemét, Széktói Stadion. Játékvezető: Baráth János (Sándor Imre, Kovács Krisztina)
KTE: Opauszki - Pécsi, Kovács T., Récsei, Sörös, Kasztel, Busa, Fekete, Szalai, Faragó, Bessenyei. Vezetőedző: Nagy Lajos.
DVTK: Budaházi M. - Bernáth, Mrva, Varga, Nagy Á., Oláh, Kispál, Kolompár, Dlehány, Sipos, Rostás. Vezetőedző: Bém Gábor.

Csere: Bessenyei helyett Bakos az 57., Fekete helyett Ugrai az 57., Bernáth helyett Stefán a 60., Dlehány helyett Kacsó B. a 60., Pécsi helyett Bodor a 68., Rostás helyett Domán a 72. percben.
Sárga lap: Pécsi a 62., Busa a 66. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Récsei (0-1, öngól) a 34., Mrva (0-2) a 49., Sipos (0-3) a 70., Domán (0-4) a 74., Kacsó B. (0-5) a 90. percben.