Összefoglaló 2020. március 13., péntek

U17: UTE - DVTK 2-2 (1-1)

Az U17 II. osztályú bajnokság első tavaszi fordulójából elhalasztott mérkőzést pótolt a DVTK U17-es gárdája Budapesten. Zsivoczky Gyula együttese az Újpesti TE vendégeként játszott 2-2-es döntetlent.

U17 II. osztály, 16. forduló

Újpesti TE - Diósgyőri VTK 2-2 (1-1)

Budapest, UTE Atlétikai Stadion. Játékvezető: Rabi József Zsolt (Juhász László, Borbényi Miklós Bence)
UTE: Miklósi - Dékei, Jancsó, Tóth A., Szotjka, Nguyen, Medveczki, Jakab, Dobler, Bedő R., Korógyi. Vezetőedző: Györök Tamás.
DVTK: Bajnai - Porkoláb Be., Králik P., Dankó, Vajda, Nagy N., Kispál, Csatári, Benkó, Jurek, Králik M. Vezetőedző: Zsivoczky Gyula.

Csere: Kispál helyet Muhari a 46., Sztojka helyett Kécza a 65., Jakab helyett Lukács a 80., Benkő helyett Kundrák a 81., Korógyi helyett Mizák a 88. percben.
Sárga lap: Sztojka a 37., Korógyi az 51., Jancsó a 80., Králik P. a 81., Kundrák a 83., Györök a 87. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Benkő (0-1) a 38., Sztojka (1-1) a 44., Bedő R. (2-1) az 54., Csatári (2-2) az 89. percben.