Összefoglaló 2022. április 16., szombat

PAFC - DVTK 2-2 (0-0)

A DVTK női labdarúgó csapata bár két góllal is vezetett Felcsúton, végül be kellett érnie egy ponttal. A játék képe alapján igazságos a döntetlen. A diósgyőriek mindkét gólját Hanna Barker lőtte.

Simple Női Liga 16. forduló

Puskás Akadémia FC - Diósgyőri VTK 2-2 (0-0)

Felcsút, 100 néző. Játékvezető: Kalmár Petra (Török Katalin, Tóth Kamilla)
PAFC: Pongrácz - Palakovics, Bokor A., Sena, Szemán-Tóth, Diószegi, Kovács E., Kovács A., Sinka, Nagy L., Mayer. Vezetőedző: Halászi Kinga
DVTK: Schildkraut - Somogyi, Geréd, Jáhn, Boros K. - Sain, Balázs, Cs., Sandu - Mikó, Bradić, Barker. Vezetőedző: Bém Gábor

Csere: Sinka helyett Shurina z 58., Bokor helyett Krascsenics a 61., Mikó helyett Vig a 66., Balázs Cs. helyett Havasi a 86., Sandu helyett Horváth L. a 93. percben.
Sárga lap: Mayer a 24., Sena a 44., Somogyi a 61., Sandu a 80. percben.
Gólszerző: Barker (0-1) az 51., Barker (0-2) az 59., Mayer (1-2) a 63., Mayer (2-2) a 88. percben.

Bém Gábor: - A jelenlegi helyzetünkben tisztességgel helytállt a csapat. Az eredmény reális, a mérkőzés képe alapján elégedett vagyok az egy ponttal, igazságos a döntetlen, ugyanakkor ez már a harmadik olyan meccsünk, amikor az utolsó pillanatban kapunk gólt, ezt majd át kell értékelnünk.